MÖBLER / Soffor / Soffa 13253294
nr 1325 3294
Soffa
Sengustaviansk, 1800-tal. Proveniens: Birger Noréns samlingar, Norénska gården i Västervik. Längd: 192
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:04:18
8/5 09:05:59
Soffa
Kondition: slitage, fläckar
nr 1325 3294
Soffa
Kondition: slitage, fläckar
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 11 maj 2020 |
8/5 09:05:59 | 1 | Vinnande bud |